Rreth nesh

Profili i kompanisë

Shanghai SOG Pumps Co, Ltd, u themelua në vitin 2005. Është e dedikuar për prodhimin e pompa me cilësi të lartë dhe të angazhuar në sigurimin e "me cilësi të lartë, të lartë të efikasitetit, kursimit të energjisë, dhe të mjedisit të favorshëm" pumps.It e ndërmarrjeve të reja kryesore në Kinë në fushën e çelik inox pompë centrifugale dhe pompë zhytes ujërave të zeza.

Produkti kryesor SOG është CDL & CDLF seri çelik vertikale shumëshkallëshe pompë centrifugale, CHL & CHLF seri horizontal çelik shumëshkallëshe pompë centrifugale, CQB & ZCQ seri çelik inox pompë magnetike, IH & CZ & ZA seri çelik kimike pompë, QBY seri diafragma pompë, seri WQP çelik pompë zhytes ujërave të zeza, WQGS seri të rëndë pompë prerja e ujërave të zeza, SGL & SGW tubacionit seri pompe centrifugale dhe sistemi pompë dhe kontrollin system.which është përdorur gjerësisht në transportin e ujit rezidenciale, komerciale dhe industriale. lëngjet industriale të trajtimit, mbrojtjen e mjedisit, ujit dhe të ujërave të zeza trajtimit dhe fusha të tjera.

" SOG le rrjedha e ujit më e mrekullueshme " Me qëllim për të arritur ekspertët pompë të lartë të cilësisë së, SOG çon standardet ndërkombëtare, integron burime të avancuara teknike, e reformave të vazhdueshme teknologjike dhe inovacione për të përmirësuar nivelin teknologjik pompë-së. " Cilësia vjen nga përgjegjësia, ndershmëria krijon vlera, dhe respekti është të fitojë të fitojë të ardhmen  " është vlera kryesore e SOG. Konsumatori provid me pompa dhe shërbime me kosto efektive është përgjegjësi primare prej nesh.

Integriteti është themeli i ndërmarrjes, r espect është themeli për një bashkëpunim harmonik. Ne respektojmë çdo interesat dhe kërkesat, kërkojnë bazë të përbashkët duke ndërtuar dallimet, dhe për të arritur rezultate të fitojë të fitojë në mes të konsumatorëve, të punësuarit, dhe partnerët në zhvillimin. në mënyrë që të ndërtojë një zinxhir të qëndrueshme vlerën e korporatave.

Looking forward për të ardhmen, SOG do të vazhdojë të zhvillojë industrisë kombëtare. Me frymën e arritur vizionin e " Ndërtimi i një respektuar  ndërmarrje ". SOG është e angazhuar për përmirësimin dhe shfrytëzimin për  burimet ujore dhe mjedisit të njeriut ...

Welcome Hall

Welcome Hall

Rest Room

Rest Room
Ekipi i biznesit

Ekipi i biznesit

Pump Division

Pump Division
zyra jonë

zyra jonë

Ekipi Overseas

Ekipi Overseas

WhatsApp Online Chat !