CHLF horizontale shumëshkallëshe çelik Pompë - China Shanghai SOG Pumps

CHLF horizontale shumëshkallëshe Çelik Pompë

Pump Përshkrimi:

CHL / CHLF është një lloj i products.It multi-funksionale mund të përdoret për të përcjellë të mesme të ndryshme nga rubinet uji të lëngshme industrial në temperaturë të ndryshme dhe me normë të ndryshme të rrjedhës dhe presioni. lloj CHL është i aplikueshëm për të përcjellë të lëngshme jo-korrozive, ndërsa CHLF është i përshtatshëm për të lëngshme pak gërryes.


Detail Product

Produkt Tags

Pump Përshkrimi

CHLF çelik horizontale shumëshkallëshe centrifugale pompë s janë jo-vetë pompave mbushje baruti që përdoren për transportimin e lëngshme. Ato janë klasifikuar në dy lloje: të tipit cilindrik dhe tipit sektorial. ata miratojnë motor horizontale dhe aliazh vulë mekanike, e cila e bën zëvendësimi më i përshtatshëm. Pjesët uragani i pompë procesit horizontal është bërë prej çeliku inox 304, në fuqi për të mesme të lehta-korrozioni. Duke u bazuar në efikasitet të lartë, performancë të kursimit të energjisë, cilësia e besueshme, gamë të gjerë të përdorshme, produktet tona të marrë popullaritet të madh, pasi u nisur.

 

Kushtet operacion

1) të hollë, likuid i pastër, nuk digjet dhe jo-shpërthyese permbajtur ka granula ngurta dhe fibrat. 

2) temperature lengut: type normale temperatura: -15 ℃ ~ + 70 ℃; type ujë të nxehtë: -15 ℃ ~ + 120 ℃

3) ambientit temperatura: deri + 40 ° C

4) Altitude: deri në 1000 m

5) densiteti ose viskozitet të mediumit të transmisionit madhe se e ujit, eshte e nevojshme për të zgjedhur një motor lëvizëse e energji të lartë.

6) 6,5-8,5 PH

 

Gama Performance

Kapacitet: Q deri në 32 m³ / h

Kokë: H deri ne 88 m

Temperatura: në 110 ℃

Speed ​​Rotation: n 2900 rpm ose 3500 rpm

Fuqia: P deri në 55 kW * 2

kërkesat e veçanta mund të negociohet.  

 

Aplikacion

1) Sistemi kondicioner

2) akuakulturë

3) Sistemi i ftohjes

4) aplikimi Mjedis

5) përpunimin e ujit (pastrimit të ujit)

6) Fertilization / sistem matëse  

7) Aplikacionet e tjera të veçanta 

 

motor

1. ajrit Full-mbyllur ftohur tipit dy-pol motor standarde

2. klasë Mbrojtja: IP55

3. Klasa e Insulation: F

4. Standard tension: 50Hz: 1 x 220-230 / 240V

                                             3 x 200-220 / 346-380V

                                             3 x 220-240 / 380-415 V

                                             3 x 3 80-415 V

Simbolet Model

111dasd

preformance Curve

1111ghf

Të dhënat teknike 

性能 参数 表


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !