Ние обезбедуваме пумпа

За многу области како индустриски, комунален и градежен полиња.

Шангај SOG Пумпи копродукции, Ltd е основана во 2005 година е посветен на производство на високо-квалитетни пумпи и ангажирани во обезбедување "со висок квалитет, висока ефикасност, заштеда на енергија и еколошки-пријателски" pumps.It е Иновативни водечки претпријатија во Кина во областа на центрифугална пумпа од нерѓосувачки челик и потопна пумпа за отпадна вода.

за нас

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

WhatsApp Online Chat !