Ne ofrojmë Pump

Për shumë fusha, si fusha industriale, komunale dhe të ndërtimit.

Shanghai SOG Pumps Co, Ltd, u themelua në vitin 2005. Është e dedikuar për prodhimin e pompa me cilësi të lartë dhe të angazhuar në sigurimin e "me cilësi të lartë, të lartë të efikasitetit, kursimit të energjisë, dhe të mjedisit të favorshëm" pumps.It e ndërmarrjeve inovative kryesore në Kinë në fushën e çelik inox pompë centrifugale dhe pompë zhytes ujërave të zeza.

Rreth nesh

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

WhatsApp Online Chat !